Vyberte stránku

Přesně před 5lety v listopadu 2013 byl pod jednotou TJ SOKOL Milovice otevřen první amatérský oddíl badmintonu dospělých. V sobotu 17.listopadu 2018 oddíl zorganizoval výroční turnaj mužských čtyřher, smíšených čtyřher a večerní rockovou zábavu, na kterou přijala pozvání známá rocková kapela Big Covers z Prahy. Turnaje se zúčastnilo celkem 32 hráčů a večerní zábavu navštívilo kolem šedesáti hostů.

Pivovar Bobr byl jedním z hlavních partnerů výroční akce, nejen turnaje, ale také večerní zábavy. Pivo Bobr s vlastní oddílovou etiketou bylo součástí tomboly pro veřejnost a také jednou z hlavních cen v badmintonovém turnaji.

Pivo obdrželo také vedení extraligového BK Deltacar Benátky nad Jizerou, které Sokolu Milovice pomohlo v začátcích badmintonu, jezdili trénovat děti a tak jako poděkování dostali Bobra. Pivo se dostalo také mezi sponzory, kteří podpořili oddíl, takže mezi širokou veřejnost a s velkým ohlasem.

Nutno říci, že skvělé pivo si pochvalovali všichni, kteří ho ochutnali – také zástupci vedení oddílu, členové kapely i výherci v tombole. Oddíl již avizoval, že ve spolupráci s minipivovarem Bobr bude velmi rád pokračovat. Minipivovar byl již opakovaně partnerem sportovních, kulturních a společenských akcí. Rád vyjde vstříc všem požadavkům – například na výrobu speciálního piva, speciálních etiket, dodání sklenic s emblémem pivovaru nebo jiných upomínkových předmětů.